PlayPause
Slider

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe STOK-POL to firma transportowa, którą cechuje różnorodność oferowanych usług.

Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Naszym wyznacznikiem jest systematyczny rozwój - to dlatego Klienci cenią sobie powziętą współpracę. Nasz transport drogowy gwarantuje bezpieczeństwo przewozów krajowych i międzynarodowych. Wynikiem naszej ciężkiej pracy jest zaufanie i stała współpraca z kontrahentami z całej Europy. Zadowolenie naszych Klientów motywuje nas do działania. Najważniejszymi czynnikami jakimi się kierujemy jest rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm. Posiadamy najnowsze auta, naczepy, karnety TIR oraz co najważniejsze rosyjskojęzycznych kierowców.

 

Zasięgiem działania obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz  Europy Wschodniej i Zachodniej. Naszą wizytówką jest transport ładunków chłodniczych do Rosji. Specjalizacją firmy są przewozy zarówno ładunków kompletnych (24 tonowych) jak i drobnicowych (od kilkudziesięciu kilogramów). Szeroka gama dostępnych nam zezwoleń pozwala na wykonywanie usług transportowych do i z wszystkich państw Europy.